Neden Alex Village Life?

Neden Alex Village Life?

Otelimizi diğer bir çok konaklama mekanı ve tesisten ayıran bir çok özelliği bulunmaktadır. Tüm farklılıklarımızı sizlere buradan anlatmak pek mümkün olmasada misafirlerimizin gözünden bir kaç detaylandırma yapmak istedik.

Konum. :  Alex Village Life konumu itibari ile bir çok şehrimizden erişimin son derece kolay ve kısa olduğu bir bölgededir. İstanbul gibi bir metropolden kısa süreli uzaklaşmak için bir tatil planı yapıyorsanız oldukça kısa sürede otelimize ulaşırsınız. Kartepe kayak alanına yakınlığı itibari ile hem yaz hemde kış sporları için konaklamak için en ideal seçimlerden biridir.

Atmosfer : Konseptimiz el değmiş suni bir yeşillik değil tamamen Toprak ana ve Doğanın orijinal güzelliklerini yaşarsınız. Adım attığınız her metrekarede içinizde huzur mutluluk birikir. Kuş cıvıltıları, botanik doğası ve çiftlik havasında bir atmosfer sizleri bekliyor.

Konaklama : Otelimizde kısa veya uzun süreli istediğiniz gibi konaklama yapabilirsiniz. Sınırlı sayıdaki odalarımız için rezervasyonla yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. İster günübirlik bir konaklama, isterseniz hafta sonu cennet gibi bir tatil yada kış mevsiminde karlar içinde muhteşem bir tatil planlayın.

Temizlik : Otelimiz genelinde en fazla dikkat ettiğimiz konuların başında temizlik gelmektedir. Yeterli sayıdaki profesyonel personellerimizle her ayrıntıya dikkat etmekte ve sizlere en hijyenik ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Bizi tercih eden misafirlerimizin en çok dikkat ettiği ve bize olumlu geri bildirim yaptığı konuların başında temizlik ve hijyen gelmektedir.

Yemek & Kahvaltı : Alex Village Life özel Special yemekleri, zengin kahvaltı çeşitleri otelimizde sizleri beklemektedir. Barbekü, ikramlar ve daha bir çok detayı bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Klasik bir otel keyfi yerine doğa içinde doğa ile baş başa bu keyfi mutlaka tecrübe edinmenizi tavsiye ediyoruz.

Personel : Otelimize ilk adımızını atmanızla birlikte sizleri bünyemizde yıllardır çalışan deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz karşılamaktadır. Otelimizde konaklayan her misafirimiz bizim için son derece önemlidir. Hatıralarınızda önemli bir yer bırakmak için her detayı ilk günkü heyecanımızla önemsiyoruz.

Alex Village Life özelliklerini 6 adımda sıralamak elbetteki yeterli olmaz. Lütfen yerimize gelip bu eşsiz güzelliği ve doğayı yerinde görün. Ailenizle otelimizde konaklayabileceğiniz gibi sevdiğinizle birlikte bir hafta sonu tatiline adım atın.

 

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *