Maşukiye Otel

Maşukiye Otel

Kocaeli Kartepe ve Maşukiye bölgesi sürekli yerli/yabancı turist ağırlayan bölgedir. Maşukiye otel arıyorsanız Alex village life ile harika bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Uzun yıllardır misafirlerimize yeşil ve doğanın ortasında en eşsiz konaklama deneyimi hedefleyen alex village life sizleri beklemektedir. Kartepe ve Maşukiye bölgesinde konaklama, doğa yürüyüşü, kayak merkezi ve en güzel lezzetler için tercih edilir.

Nezih bir aile ortamı, hijyenin en üst sınırda olduğu harika bir konaklama geçirmek istiyorsanız Alex village life olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Maşukiye otel arayışlarınızda bölgemizin en eski yerlerinden olan otelimiz doğa ile baş başa kahvaltı, şömineli odaları, şömineli bağ evleri gibi unutulmaz keyifli bir ortam sunmaktadır.

Maşukiye de Hangi Otelde Kalınır?

Maşukiye de hangi otelde kalmalıyım? sorusunuza ise sizlere toprak, yeşil alan, kuş sesleri, temiz hava, eşsiz kahvaltı ve harika odaları bulunan Maşukiye otel seçenekleri arasında en iyilerden olan Alex village life oteli deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle İstanbul’a yakın olması sebebiyle gürültüden ve koşuşturmadan kaçarak doğa ile baş başa kalmak isteyen aileler için oldukça önemli konumdadır.

Alex village life otel olarak tüm misafirlerimize kalmak istedikleri günler boyunca eşsiz bir deneyim yaşamanızı hedefliyoruz. Maşukiye hem yaz mevsimi hem de kış mevsimi olmak üzere oldukça misafir ağırladığımız ülkemizin en yerli/yabancı turist çeken bölgesi olmaktadır.  Kartepede bir çok Kocaeli otel olmasına karşın her hizmet birbiri ile aynı olmayabilir.

Kartepede Ne Yapılır?

Kayak tutkunları snowboard yada öğrenmek isteyen kişiler Maşukiye de aradığını tam olarak bulabilir. Kartepeye tırmanırken yolda üzerinde bulunan tesislerde sucuk ekmek keyfini de kaçırmak istemeyebilirsiniz. Sevdikleriniz ile vakit geçirebileceğiniz her yer sizler için iyi olabilir. Maşukiye otel olarak konaklama yapmak istediğinizde vakit geçireceğiniz her dakika unutulmaz anlar olarak kalacaktır. Maşukiye bölgesi hem lezzetleri hem gezme alanları hemde konaklama açısından bakıldığında oldukça zengindir.

Doğanın tam ortasında olan bu bölge teleferik gezisi ile en tepeden harika manzaraya şahitlik edebilirsiniz. Maşukiye doğa turları yaparak bu zenginlikten faydalanabilir ve ruhunuzu dinlendirebilir, ruh halinizi yararlı sonuçları hissedebilirsiniz. Sadece kayak değil yapılacak bir çok aktivite ve organizasyonlar ile harika bir deneyim yaşayabilir ve Maşukiye otel olarak Alex village life ile konaklamanızı yapabilirsiniz. Harika gün/günler geçirmek ve unutulmaz anlar yaşamak için hemen yerinizi ayırtın.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *