Kartepe Tatil Evleri

Kartepe Tatil Evleri

Yaz ve kış aylarında Kartepe bölgesi daima yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktasıdır. Kartepe tatil evleri için firmamız tercih eden bir çok misafirimiz ardından senelerce tekrar tercih etmekte olup sizlere kusursuz konaklama imkanı sağlanmaktadır. Kartepe de rakım çok yüksek olmasından ötürü yılın 365 günü kar bulunmakta ve sürekli ziyaretçi alan bir bölgedir. İstanbul Kartepe arası 1 saat 50 dakika, Ankara Kartepe arası ise 3 saat 30 dakika uzaklıkta olmasından ötürü uzun yada kısa tatiller için tercih edilmektedir.

Alex village life hem yaz hem kış tatili yapmak isteyen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaktayız. Kocaeli otel olarak Alex village life geniş tesisimiz ile otel arayışında olan müşterilerimiz için 24 saat hizmet veriyoruz. Kartepe tatil evleri yapmak istediğinizde doğru mekanlarda konaklama yaparsanız en iyi vakti geçirebilirsiniz. Ülkemizin verdiği nimetlerden biri de Kartepe gibi kışın tatil yapabilme olanaklarıdır.

Kartepe Tatil Konaklama

Alex village life Kartepe kayak merkezi eteklerinde olmakta geniş kapasiteli oda ayrıcalıkları ile konaklama ayrıcalığı ile sizlere toprak, yeşil alan, kuş sesleri, temiz hava, enfes bir kahvaltı ve harika odaları bulunan oteller arasındadır. Bölgemizde onlarca tatil konaklama yapabileceğiniz tesis bulunmakta olup hepsi birbirinden farklı çalışma standartları bulunan tesislerdir. Kartepe bölgesi sürekli ziyaretçi alan ülkemizin en büyük yerli ve yabancı turistik bölgesi olmaktadır.

Huzurlu ve keyifli bir tatil yapmak ve işletmenin sizlerin rahatı için her ayrıntıyı hesapladığı bir mekan arıyorsanız hemen rezervasyon için 0535 977 88 95 bizlere ulaşabilir ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Kartepe tatil konaklama süresi boyunca tüm detaylar düşünülmüş olup sizlerin konforunu en üst seviyede tutuyoruz.

Kartepe Tatil Konaklama

Kartepe’de Tatil Fiyatları

Kış tatili denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biri olan Kartepe bölgesinde tatil evleri hizmetimiz ile geçireceğiniz vakti en verimli olması için çaba sarf ediyoruz. Kartepe de tatil otel fiyatları oldukça uygun rakamlarda olup geceliği otel odaları 900 TL civarında olmaktadır. Fakat nihai fiyatları sitemiz rezervasyon bölümünden yada iletişim kanallarından ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kartepe tatil evleri yaparken kendinizi ayrıcalıklı hissetmek istiyor ve en ufak bir hataya yer olmayan işletmemizde kalarak bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kartepe tatil evleri yaparken bir yandanda gezilecek yerler ve stresten gürültüden uzak dinlenmek için doğa ile iç içe olmak için en doğru yeri seçebilirsiniz. Kusursuz bir vakit geçirmek ve en iyi şartlarda tatil yapmayı hedefliyorsanız Alex village life sizlere en iyi imkanı sağlamaktadır. Oldukça uygun rakamlar ile yılın en güzel tatilini yapabilmek için hemen rezervasyon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *