Kartepe Kış Tatili & Kartepe de Tatil Evleri

Kartepe Kış Tatili & Kartepe de Tatil Evleri

Kışın yapılacak en güzel aktivite kayak merkezlerini ziyaret olmaktadır. Kartepe kış tatili yapmak istediğinizde doğru mekanlarda konaklama yaparsanız en iyi vakti geçirebilirsiniz. Ülkemizin verdiği nimetlerden biri de Kartepe gibi kışın tatil yapabilme olanaklarıdır. Kartepe bölgesinde rakım çok yüksek olmasından ötürü yılın 365 günü kar bulunmakta ve sürekli ziyaretçi alan bir bölgedir. Alex village life hem yaz hem kış tatili yapmak isteyen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaktayız.

Megakent olan İstanbul’a 1 saat 50 dakika uzaklıkta, başkent Ankara’ya ise 3 saat 30 dakika gibi kısa mesafede bulunmasından ötürü sürekli büyük şehirlerden ziyaretçilerimiz gelmektedir. Kocaeli otel olarak Alex village life geniş tesisimiz ile otel arayışında olan müşterilerimiz için 24 saat hizmet veriyoruz. Kartepe de tatil mi yapmak istiyorsanız konforlu, temiz, tecrübeli, yeşil alan ve eşsiz bir kahvaltı deneyimi ile konaklama yapabilirsiniz.

Kartepe Tatil Evleri

Kış tatili denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biri olan Kartepe bölgesinde tatil evleri hizmetimiz ile geçireceğiniz vakti en verimli olması için çaba sarf ediyoruz. Kartepe kayak merkezi eteklerinde olmakta geniş kapasiteli oda ayrıcalıkları ile konaklama ayrıcalığı ile sizlere toprak, yeşil alan, kuş sesleri, temiz hava, enfes bir kahvaltı ve harika odaları bulunan seçenekleri arasında en iyilerden olmaktadır. Otelimizde doğa ile baş başa kahvaltı, şömineli odaları, şömineli bağ evleri gibi unutulmaz keyifli gün(ler) geçirebilirsiniz.

Kartepe kış tatili yaparken bir yandanda gezilecek yerler ve stresten gürültüden uzak dinlenmek için doğa ile iç içe olmak için en doğru yeri seçebilirsiniz. Kartepe bölgesi sürekli ziyaretçi alan ülkemizin en büyük turistik tesislerindendir. Kartepe’de nerede kalınır? Bir çok kişi bölgeye gelmeden önce araştırmalar yaparak en iyi otel de konaklamayı hedeflemektedir. Nezih bir aile ortamı, hijyenin her zaman en üst seviyede olduğu harika bir Kartepe konaklama yerleri için Alex village life olarak ulaşabilirsiniz.

Kartepe Tatil Evleri

Kartepe’de Tatil Otel Fiyatları

Doğa ile baş başa, stresten uzak ve kayak, safari gibi aktivitelerin olduğu bölgede tatil yapabilirsiniz. Kartepe bölgesinde tatil yapmak ülkemizin diğer yerlerine göre oldukça uygun rakamlar oluşturmaktadır. Kartepe de tatil otel fiyatları oldukça uygun rakamlarda olup geceliği otel odaları 900 TL civarında olmakta ve odanın özelliklerine göre bu rakam daha düşük yada daha yüksek olabilmektedir. Kartepe kış tatili yaparken kendinizi ayrıcalıklı hissetmek istiyor ve en ufak bir hataya yer olmayan işletmemizde kalarak bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sizler için her detay düşünülmüş olan Alex village life otel de isterseniz sadece otelimizde vakit geçirebilir isterseniz de Kayak merkezi için Kartepeye çıkarak vaktinizi geçirebilirsiniz. Kartepe’de nerede kalınır? Koca bir yıl boyunca sadece bir kere tatil yapabilecek olan aileler için en iyi deneyimi yaşayabileceği ve stresten uzak kalabileceği doğru seçimi yapması gerekmektedir. Uygun fiyatlar ile Alex village life konaklama yapmak için sizlere daima kapıları açıktır.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *